Hakkımızda

Yanıt Yayıncılık 2016 yılında eğitime katkı sunmak ve ülkemize değer katabilmek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kısa zaman zarfında öğrencilerin ve öğretmenlerin vazgeçilmezi olmayı başaran markaları ile yakın gelecekte yeni projeleri ile birlikte öğretmenlerin talep ettiği tüm kaynakları hazırlayacaktır.

Geniş bir akademik kadroya sahip olan Yanıt Yayıncılık aynı zamanda 81 ilde yaklaşık olarak 200 iş ortağı ile birlikte kitapları satışa sunmaktadır. Bünyesinde bulunan Paraf Yayınları, Yanıt Yayınları, Yanıt ELT Yayınları, Vip Yayınları, Köşe Bilgi Yayınları ve Paylaşım Yayınları ile birlikte farklı ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaya ve öğrencilere destek olmaya devam etmektedir. Kalitesinden hiçbir zaman taviz vermeden en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.
Eğitim-öğretimin her kademesinde hizmet vermeyi hedefleyen Yanıt Yayıncılık ürettiği farklı konseptte ürünlerle öğrenci, öğretmen ve velilerin her an yanındadır. Dünyada eğitim ve yayıncılık hayatındaki değişimleri ve bu alandaki teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

Okula yardımcı ve sınavlara hazırlık alanında yeni ve kalıcı bir soluk olmayı amaçlayan Yanıt Yayıncılık, çatısının altındaki markalarla eğitim-öğretim yapbozunun önemli bir parçası olacaktır. Bilgiyi, nitelikli yazar kadrosuyla, doğru bir konseptte öğrenci ve öğretmenlerin beğenisine sunmak için çalışmalarını sürdürecektir.

Yanıt Yayıncılığın öncelikli amacı okula yardımcı ve sınavlara hazırlık alanında başladığı yayıncılığı farklı türde ve formatta ürünlerle zenginleştirmektir. Bu çeşitliği sağlamanın yanı sıra başarısını dünya ölçeğinde gösterecek adımlar atmak da hedefleri arasındadır.